ATÖLYE D3 BAŞARI LİSTESİ

Mimar Sinan Üniversitesi Cam ve Seramik Bölümü   – Sibel Deniz Karakaya

Mimar Sinan Üniversitesi Endüstri Ürünleri Tasarım Bölümü   – Mesut Sönmez

Mimar Sinan Üniversitesi Endüstri Ürünleri Tasarım Bölümü   – Abdullah Tınaz

Mimar Sinan Üniversitesi Geleneksel Türk El Sanatları Bölümü -Deniz Polat

Mimar Sinan Üniversitesi Heykel Bölümü   – Sena Tepe

Marmara Üniversitesi Resim Bölümü   -Oğuz Aslan

Marmara Üniversitesi Resim Bölümü   -Tuğba Çınar

Marmara Üniversitesi Resim Bölümü   – Serdar Acar

Marmara Üniversitesi Resim Bölümü   -Sena Tepe

Marmara Üniversitesi Grafik Bölümü -Sibel Deniz Karakaya

Marmara Üniversitesi Endüstri Ürünleri Tasarım Bölümü -Oğuz Aslan

Marmara Üniversitesi Heykel Bölümü – Serdar Acar

Marmara Üniversitesi Eğitim Fakültesi Resim Öğretmenliği -Özgür Sönmez

Marmara Üniversitesi Eğitim Fakültesi Resim Öğretmenliği -Gamze Gürbüz

Marmara Üniversitesi Eğitim Fakültesi Resim Öğretmenliği -Tuğba Aygül

Marmara Üniversitesi Eğitim Fakültesi Resim Öğretmenliği -Mesut Sönmez

Marmara Üniversitesi Eğitim Fakültesi Resim Öğretmenliği -Tuğba Çınar

Marmara Üniversitesi Eğitim Fakültesi Resim Öğretmenliği -Eda Gök

Marmara Üniversitesi Eğitim Fakültesi Resim Öğretmenliği – Mervecan Saral

Marmara Üniversitesi Eğitim Fakültesi Resim Öğretmenliği – Yeşim Sezan Emir

Marmara Üniversitesi Eğitim Fakültesi Resim Öğretmenliği – Funda Kuşlu

Marmara Üniversitesi Tekstil Sanatları Bölümü -Deniz Özhan Şahin

Bursa Uludağ Üniversitesi Resim Bölümü -Mutlu Aksu

Trakya Üniversitesi Resim Bölümü -Tolga Yunar

Trakya üniversitesi Grafik Bölümü – Tolga Yunar

Trakya Üniversitesi Resim Öğretmenliği – Sergül Acar

Dumlupınar Üniversitesi Çizgi Film ve Animasyon Bölümü -Mesut Sönmez

Sakarya Üniversitesi Resim Bölümü -Sefa Çatuk

Sakarya Üniversitesi Göresel İletişim ve Tasarımı -Merve Naşide Alemdar

Sakarya Üniversitesi Geleneksel Türk El Sanatları Bölümü -Sefa Çatuk

Balıkesir Üniversitesi Resim Bölümü -Özge Ergin

Aydın Üniversitesi Çizgi Film ve Animasyon Bölümü %50Burslu -Oğuz Tekfidan

Aydın Üniversitesi İç Mimarlık Bölümü 2.(İkincilik) %50 Burslu-Sevde Gülenç

Aydın Üniversitesi Çizgi Film ve Animasyon Bölümü %50 Burslu – Sergül Acar

Aydın Üniversitesi Çizgi Film ve Animasyon Bölümü %50 Burslu – Nazlıcan Bucan

Aydın Üniversitesi Gastronomi ve Mutfak Sanatları %50 Burslu -Berfin Ece Başel

Aydın Üniversitesi Gastronomi ve Mutfak Sanatları 3.(Üçüncülük) %50 Burslu- Can Semih Karabacak

Çanakkale 18 Mart Üniversitesi Geleneksel Türk El Sanatları Bölümü -Elif Bölükbaş

Çanakkale 18 Mart Üniversitesi Resim Bölümü -Sakine Bekdaş

Akdeniz Üniversitesi Resim Bölümü – Eylem Can

Eskişehir Anadolu Üniversitesi Resim Öğretmenliği-Mesut Sönmez

Eskişehir Anadolu Üniversitesi Moda Tasarım Bölümü – zarina Nizamova

Yıldız Teknik Univesitesi Fotoğraf ve Video Bölümü 1.(Birincilik) -Cafer Pala

Yıldız teknik Üniversitesi Sanat Yönetimi Bölümü 3.(Üçüncülük) Gönül Bayram

Yeditepe Üniversitesi Gastronomive Mutfak Sanatları Bölümü 4.(Dördüncülük) %100 Burslu – Baran Demir

Yeditepe Üniversitesi Gastronomive Mutfak Sanatları Bölümü -Elif Yardım

Yeditepe Üniversitesi Moda ve Tekstil Tasarımı Bölümü %50 Burslu -Özlem Çakır

Yeditepe Üniversitesi Moda ve Tekstil Tasarımı Bölümü %50 Burslu -Deniz Özhan Şahin

Yeditepe Üniversitesi Plastik Sanatlar Bölümü %50 Burslu – Selmanur Bozdoğan

Yeditepe Üniversitesi Plastik Sanatlar Bölümü %50 Burslu -Aydın Keçeli

Yeditepe Üniversitesi Plastik Sanatlar Bölümü %50 Burslu – Sergül Acar

Yeditepe Üniversitesi Sanat Tasarımı Bölümü %50 Burslu – Sibel Deniz Karakaya

Kadir Has Üniversitesi İç Mimarlık Bölümü 1.(Birincilik) -Büşra Zozik

Kadir Has Üniversitesi Endüstri Ürünleri Tasarımı Bölümü %50 Burslu -Sibel Deniz Karakaya

Kadir Has Üniversitesi Endüstri Ürünleri Tasarımı Bölümü %50 Burslu -Aydın Keçeli

Okan Üniversitesi iç Mimarlık Bölümü 4.(Dördüncülük) %50 Burslu -Yazgı Kaya

Beykent Üniversitesi İç Mimarlık ve Çevre Tasarımı Bölümü %100 Burslu-Esra Kara

Işık Üniversitesi Görsel Sanatlar Bölümü 1.(Birincilik) -Oğuz Aslan

Işık Üniversitesi Moda ve Tekstil Tasarımı Bölümü %25 Burslu -Özlem Çakır

Işık Üniversitesi Görsel Sanatlar Bölümü %50 Burslu – Gamze Gürbüz

Işık Üniversitesi Görsel Sanatlar Bölümü %50 Burslu – Sergül Acar

Bilgi Üniversitesi Moda Tasarım Bölümü %50 Burslu – Deniz Özhan Şahin

Özyeğin Üniversitesi Gastronomi ve Mutfak Sanatları Bölümü – Elif Yardım

Kocaeli Üniversitesi Resim Bölümü – Sergül Acar

Dokuz Eylül Üniversitesi Geleneksel Türk El Sanatları -Berat Çevik