biz-kimizAtölyed3 Resim Kursu olarak geçmişten bugüne profesyonel eğitim kadromuz ile bir çok öğrenciye eğitim vererek yüksek başarı ortalaması ile hedeflerine ulaşmalarına yardımcı olmanın haklı gururunu yaşıyoruz. Branşlarında profesyonel, Mimar Sinan mezunu eğitimci kadromuz ile öğrencilerimizi iyi anlıyor onlara hedeflerine ulaşabilecek doğru rehberlik ve eğitim hizmetlerimiz ile hedeflerine başarı ile ulaşmalarını sağlıyoruz. Güzel sanatlara hazırlık kursu olarak sizlere ezberden ziyade resmin ince ayrıntılarını öğreterek sanatın temel ilkelerini daha iyi özümseminizi sağlıyoruz.

Bizim için en önemli unsurlardan birisi zamandır, kısa sürede öğrencilerimize istedikleri bölümlere yerleşebilecekleri kaliteli ve kalıcı temel eğitimleri vererek öğrencilerimizin gereksiz yere sene kaybı yaşamalarını engelliyoruz. Bu sayede öğrencilerimizin motivasyonunu en üst seviyede tutarak sınavlardaki başarı oranlarını arttırıyoruz. Güzel sanatlar bölümünün belki ilk adımları olacak atölyemizde birebir eğitim sistemimiz ile fark yaratabileceğiniz kabiliyetlerinizi gün yüzüne çıkartıyoruz.

Atölyed3 güzel sanatlara hazırlık kursu olarak sizlere fakültelerin güzel sanatlar bölümü için resim bölümüne hazırlık kursu, iç mimarlık bölümüne hazırlık kursu, grafik tasarım bölümüne hazırlık kursu, endüstri ürünleri tasarımı bölümüne hazırlık kursu, moda ve tekstil tasarımı bölümüne hazırlık kursu, gastronomi ve mutfak sanatlarına hazırlık kursu, heykel bölümüne hazırlık kursu, fotoğraf ve video bölümüne hazırlık kursu, çizgi film ve animasyon bölümüne hazırlık kursu, sahne dekor ve kostüm bölümüne hazırlık kursu, geleneksel türk el sanatları bölümüne hazırlık kursu alanlarında eğitim verdiğimiz gibi aynı zamanda yurtdışı üniversitelere portfolyo hazırlık, üniversite bölümlerine destek ve hobi amaçlı resim kursları vermektedir.

Güzel sanatlar bölümlerine hazırlanmak sabır ve özveri gerektiren uzun bir süreçtir. Yılların vermiş olduğu deneyimimiz ile bu sürecin her aşamasında gerek eğitim gerek danışmanlık gerek ise koçluk hizmetlerimiz ile hedefinize ulaşana kadar yanınızdayız. Çünkü sizin hedefiniz bizim hedefimizdir. Başarı kalitemizi başarı listesimizde de göreceğiniz gibi yüksek oranda bu hedefe varmış öğrencilerimize borçluyuz.